Szkolenie testowania aplikacji mobilnych

Testowanie aplikacji mobilnych nie jest tym samym, co testowanie aplikacji internetowych. Różnice znajdziemy na wielu poziomach. Praktycznie zawsze testy funkcjonalne opierają się na sprawdzaniu interakcji użytkowników, jasne jest przecież, że odmiennie wygląda testowanie aplikacji bankowej, a jeszcze inaczej aplikacji społecznościowej.

szkolenie testowania aplikacji mobilnych- http://testarmy.com

Sporo zależy również od grupy docelowej potencjalnych użytkowników aplikacji.

Spore znaczenie posiada również platforma na jakiej pracuje aplikacja, bo ma to wpływ na sposób rozpowszechniania jej. Szczególnie w tym momencie znane są platformy jak Google Play i App Store sporo więcej zobaczysz pod tym adresem. W takim aspekcie zdarzają się różnorakie kłopoty, jak na przykład to, że żeby odnaleźć wadę trzeba wpierw ściągnąć i zainstalować najnowszą wersję aplikacji dla danego sklepu a potem zaczekać, kiedy nowe wersja zostanie zatwierdzona. Niestety czasem potrwa to nawet 3 tygodnie.

Szczególnie pomocne jest w tym szkolenie testowania aplikacji mobilnych oferta na oferta na , ponieważ dzięki temu prościej nam pojąć wszelakie najważniejsze zagadnienia. Szczególnie ważne jest, żeby przewidzieć najistotniejsze błędy i w miarę na takie błędy reagować. Bo pomyślmy sobie, iż użytkownik będzie miał z tym do czynienia i z pewnością nie będzie starał się znaleźć informacji, jeśli będzie to trudne. W zamian za to skasuje daną aplikację i zainstaluje nową innego wykonawcy. Do nas już nigdy nie wróci- http://www.testarmy.com

Pamiętajmy o tym wszystkim, ponieważ wtedy powinniśmy być pewni, iż nasza Aplikacja będzie ciekawa, bardzo łatwa w użyciu, dzięki co będzie bardzo popularna. Zawsze warto się też doskonalić, ponieważ dzięki temu unikniemy najpoważniejszych pomyłek w tworzeniu danej aplikacji.